Rośliny dla Twoich wnętrz

Tworzymy dla Was naszą własną, autorską miejską dżunglę. Wyszukujemy najciekawsze odmiany i nowości pojawiające się na rynku. Codziennie zachwycamy się też najpiękniejszym okazami, bo… rośliny i kwiaty doniczkowe są piękne.

Zapraszamy – może i Ty złapiesz roślinnego bakcyla!

Regulamin promocji Black Friday 2022

rośliny domowe

Rośliny domowe z naszej oferty

Co zyskujesz dzięki roślinom domowym?

Nawilżone i czyste powietrze
Rośliny dzięki parowaniu wody z liści i podłoża nawilżają powietrze w domu. To szczególnie ważne dla zdrowia zimą, gdy kaloryfery wysuszają domowe powietrze. Rośliny dostarczają nam też tlenu i usuwają z powietrza szkodliwe toksyny. Naukowcy NASA zalecają, aby na 10 m² przypadała jedna roślina.
Stylowe wnętrza
To właśnie rośliny są przysłowiową "kropką nad i" przy urządzaniu domowych wnętrz. Ostatnio niezwykle modne stały się palmy, monstery, czy paprotki. Dzięki nim nasze domy stają się nie tylko stylowe, ale też przytulne i... pełne życia.
Relaks i odprężenie
Nowy liść, pąk, a nawet kwiat na ukochanej roślince potrafi dać radość jak nic innego. Jeśli tylko roślinom poświęci się odpowiednią uwagę, wciągają do swojego świata bezpowrotnie. Uczą empatii, odprężają, niwelują stres i złe samopoczucie. Zapytajcie roślinnych maniaków!

Nasza galeria