Rośliny dla Twojego ogrodu

Posiadamy zewnętrzną szkółkę roślin i 100-letnie szklarenki, w których mamy dla Was rośliny ogrodowe, balkonowe i tarasowe. Tworzymy zielony raj dla amatorów i…. doświadczonych ogrodników.

Sprowadzamy najciekawsze odmiany, utrzymujemy najwyższą jakość roślin i nieustannie się dokształcamy. Zanim trafią do Was, cały nasz zespół, dba o kwiatki, rośliny i sadzonki, jak o własne.

Trawy ozdobne do ogrodu – sprawdź teraz!

Rośliny ogrodowe

Rośliny ogrodowe z naszej oferty

Co daje własna zielona przestrzeń?

Relaks i odprężenie
Rośliny poprawiają nastrój, koją nerwy, złe samopoczucie i korzystnie wpływają na naszą koncentrację. Ogród to również idealne miejsce spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Nie bez powodu coraz bardziej popularna staje się hortiterapia, czyli leczenie dzięki... ogrodom.
Czyste powietrze
Ogrody przyczyniają się do poprawy jakości powietrza. Rośliny produkują w końcu tlen i zmniejszają zanieczyszczenia powietrza. Ale to nie wszystko! Zielone przestrzenie ograniczają też miejski hałas i przeciwdziałają ocieplaniu się klimatu.
Radość i satysfakcję
Własny ogród to źródło ogromnej satysfakcji. Nic nie cieszy tak, jak kawałek własnej, zielonej przestrzeni. Trawnik, pierwsze drzewo, a w końcu... kwiatowa rabata. Prawdziwe szaleństwo zaczyna się jednak dopiero przy ogródku warzywnym. Ostrzegamy, ogrodnictwo wciąga bezpowrotnie!

Nasza galeria